תאונות דרכים וביטוח נסיעות לחו"ל

תאונות דרכים וביטוח נסיעות לחו"ל

ראש השנה כבר אוטוטו מתדפק על דלתנו, כסימן להתחלה חדשה ולשנה חדשה, אתם בוודאי מתכננים לצאת לחופשה השנתית שלכם. כל שעליכם לעשות הוא לבחור לאן ברצונכם לטוס, לוודא שהדרכונים של כל בני המשפחה בתוקף, לעשות תחשיב של מסגרת התקציב שלכם ולהחליט באם אתם מעוניינים לצאת בטיול מודרך ומאורגן של קבוצה או לחלופין באם הנכם מעוניינים לתכנן בעצמכם את המסע שלכם. למרבה הצער, תמיד יכולות להיגרם סיטואציות לא נעימות, הן במדינת ישראל בכלל והן במדינה מעבר לים בפרט, אחד המצבים הכי נפוצים הוא היתקלות בתאונת דרכים.
רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל לסיטואציה של היתקלות בתאונת דרכים –
מרביתן של חברות הביטוח יציעו לכם בשנים האחרונות כיסוי באופן מלא לחלוטין במקרה שתקרה לכם חס ושלום תאונת דרכים, הביטוח שהן יציעו לכם כולל בין השאר הטסה בחזרה למדינת ישראל וכיסוי של הטיפול בבית החולים. אבל עליכם לוודא מלכתחילה מה אומרים התנאים של הפוליסה במצב של תאונת דרכים, עוד לפני שאתם חותמים עליה.
חברות הביטוח במצבים מסוימים מעוניינות להשתתף בצורה הכי מזערית בנושא אשר קשור לתאונת דרכים ורק באם תעשו סקר שוק בין כל חברות הביטוח אשר מציעות בעבורכם ביטוח נסיעות לחו"ל תוכלו לקבל את הפוליסה הטובה ביותר עבור נושא זה.
לפני כעשור, מרבית חברות הביטוח לא היו מעוניינות להשתתף בסיטואציות של תאונות דרכים, אך ברבות השנים מצב זה השתנה וכיום רובן ככולן מכסות מצבים של תאונות דרכים. רק במידה ותהיו מודעים היטב לכך שיוכנס הסעיף של כיסוי תאונת הדרכים לביטוח הזה תכוסו – במידה והוא איננו קיים בפוליסה שהציעו לכם, ישנה בידכם האפשרות לבקש כי יכניסו אותו, כמובן שהדבר כרוך בעלות נוספת מצדכם.
חשובה העובדה כי תהיו ערניים לכך שביחד עם מגוון נרחב של ביטוחים רפואיים, אשר יוצעו לכם במצב הסטנדרטי יופיע גם הסעיף אשר מכסה את ההשתתפות של תאונת דרכים בביטוח נסיעות לחו"ל שלכם.
סוכנויות הביטוח למיניהן משתדלות לפרסם את הפוליסות שלהן וישנה תחרות שהיא הולכת וגוברת ביניהן והדבר יוצא רק לטובתכם – ברוב המצבים בתוך ביטוח נסיעות לחו"ל יופיע סעיף של תאונת דרכים או שיצרפו אותו כאקסטרה בעבור רכישה של חבילה דרך אותה סוכנות ביטוח ולא באחת מן המתחרים שלה.
הרבה פעמים, כאשר קיימות הרבה חברות ביטוח, הדבר עשויה להביא לתוצאה שאתם לא תדעו איזה ביטוח נסיעות לחו"ל הכי מומלץ בעבורכם לרכוש. לכן הקמנו את I FLIGHT שהיא מערכת חדשנית וחכמה שנועדה לפתור את הבעיה הנ"ל ובאמצעות כמה צעדים שונים תוכלו להשוואת את התנאים השונים שתקבלו מחברות הביטוח השונות.

צרו קשר