סקי, ספורט אתגרי ומה שביניהם

סקי ספורט אתגרי ומה שביניהם

לאחרונה חופשות הסקי נהיו מאוד פופלריות, בכל שנה באופן מתמיד יש עלייה בכמות הישראלים שבוחרים לכבוש פסגות חדשות ובוחרים חופשות מהסוג הזה. לכן החלטנו להכין עבורכם קצת מידע על סקי, ספורט אתגרי ומה שביניהם.

יתכן שמדובר בבריחה מהחום הארץ ישראלי או בניסיון לחוות טיול מסוג שונה שעד לפני מספר שנים היה נחלתם של ישראלים מהמעמד הסוציואקונומי הגבוה שכן עלות טיולים אלה הייתה גבוהה מאוד ופחות נגישה לאדם הממוצע.

למתחילים שבניינו, מומלץ לסגור יעדים בעלי מסלולי גלישה עם מבחר דרגות קושי נמוכות וכמות גדולה של מדריכים מנוסים שיידעו להתאים את האימון לרמתנו.

לא מן הנמנע לרכוש ביטוח נסיעות לחול הכולל בתוכו כיסוי לספורט חורף ו/או ספורט אתגרי.

בנסקו בולגריה :

הוא יעד פופולרי מאוד בזכות העלות הנמוכה שלו ביחס ליעדים אחרים באירופה.

מדובר ביעד אשר מושך אליו צעירים וצעירות רבים בכל העונה עקב חיי לילה תוססים במיוחד.

הטיסה לבולגריה קצרה יחסית, עלות השכרת הציוד גם כן וכמובן שאם תקנו סקיפס לכל התקופה מראש תוכלו לחסוך עוד כמה שקלים.

הדבר האחרון שתרצו לחסוך עליו הוא ביטוח נסיעות לחו"ל

ואת זה תבינו ברגע שתגיעו לאתר הסקי ותראו את אופנועי השלג, "האמבולנסים" מפנים באופן שוטף פצועים שהתרסקו או כאלו שנדרסו ע"י גולשים לא מנוסים.     

אל תשכחו שביטוח נסיעות לחול הבסיסי לא מכסה מקרים שנגרמו עקב ספורט חורף או ספורט אתגרי לכן חשוב שתוודאו שאכן הוספתם כיסוי מתאים!

כל חברת ביטוח תדע לתת לכם תוספת של כיסוי זה אך כיוון שמדובר בכיסוי שלצערנו יש סיכוי יותר מסביר שתשתמשו בו כדאי שתבחרו בחברת ביטוח המאפשרת תשלום הוצאות רפואיות בחול על ידי כרטיס מגנטי שניתן מראש או לפחות ע"י אפליקציה בנייד וזאת כדי למנוע מצב בו תצטרכו להוציא כסף מכיסכם בגין הוצאות רפואיות ולקוות שבארץ תקבלו החזר.

לכן אל תחסכו בביטוח נסיעות לחו"ל, תוסיפו את הכיסוי המורחב לספורט חורף עם כיסוי לספורט אתגרי בחברת ביטוח שנותנת לא רק את סכום הביטוח הכי גבוה אלא גם שתדע לשלם במהירות וביעילות בזמן אמת.

יעד נוסף שנהיה מאוד מעניין לאחרונה ומתאים גם למתחילים הוא סוצ'י רוסיה, יעד שעבר שיפוץ נרחב לקראת אולימפיאדת החורף שנערכה ב2014 ונותן אפשרויות לינה במלונות מצויינים במחירים נגישים.

בסוצ'י :

יש 4 אתרי גלישה שונים המייצרים עשרות רבות של קילומטרים לגלישה, כך שכל אחד יוכל למצוא מסלולים המתאימים לרוחו ולרמתו.

אז אחרי שתבחרו את היעד המבוקש אל תשכחו לרכוש ביטוח נסיעות לחול עם כיסוי לספורט חורף וספורט אתגרי, תהנו!

צרו קשר