מתי נכון להזמין את הטיסה לחו"ל ?

מתי נכון להזמין את הטיסה לחו"ל ?

אתם בוודאי כבר מזמן הבנתם, כי הזמנה מוקדמת של נסיעות לחוץ לארץ, בפרט במועד המבוקש, יכולה לחסוך לכם הרבה כסף. על פי האתר באינטרנט אשר משווה מחירים בשם טרווליסט, מי שיעשה הזמנה של טיסות עכשיו, יוכל בכך לחסוך בשיעור של כשישים אחוז בעלות של כרטיסי הטיסה .
ממצאים בדיקה זאת מגלים, כי מי שהזמין טיסה למדריד בינואר אשתקד שילם רק כשלוש מאות וחמישים דולר. העלות עבור אותה טיסה באוגוסט אשתקד הייתה חמש מאות וחמישים דולר.
הזמנתן של טיסות אשר הינן סדירות ברגע זה תעניק לכם חיסכון בשיעור של עד כארבעים אחוז בעלות של הכרטיס לעומת הזמנה קרוב לעונה הבוערת. בהזמנת חבילת נופש ישנו הבדל בין הזמנה במועד מוקדם לבין הזמנה בעונה הבוערת בשיעור של כעשרים אחוז. בממוצע בחודשיים יתחילו הספקים להעלות את המחירים של חבילות הנופש בעונה הבוערת, על פי העלייה בביקוש שלהן.
המחירים בקיץ של החופשות מראים התייקרות בצורה חדה, בשיעור של כעשרה חודשים לעומת אשתקד, בפרט כאשר עסקינן בתאריך נדרש, הווה אומר בחודש אוגוסט.
מה המשמעות של הזמנת טיסה בצורה מוקדמת?
הזמנה בצורה מוקדמת תאפשר בידכם להתגמש בכל נושא הבחירה של תאריכי הטיסה והיא מהווה נחיצות כאשר עסקינן בטיסות לואו קוסט, אשר פועלות בהגיון הזה – העלויות הזולות באופן ניכר מוגבלות לכמות מצומצמת של מושבים במטוס, אשר הם נועדו עבור מי מבינכם שהקדים להזמין את הטיסה שלכם.
תאזלנה החבילות נופש הכי מבוקשות בהתאם ליעדים של הטיסות ובהתאם לתאריכים וחבילות נופש שיישארו בלי הזמנה תוצענה בהנחה ניכרת בדקה התשעים. פה באים לידי ביטוי השיקול של גמישות, גם ביעד המבוקש וגם בתאריכי החופשה, לצד האופן בו אתם מתנהלים בספונטניות.
בתחום של הקרוז גם ישנה משמעות לסיטואציה של הזמנה בצורה מוקדמת – חבילת נופש אשר הוזמנה בינואר אשתקד נמכרה בעלות של של כשלושת אלפים דולר, לעומת הזמנה בחודש יוני, שעלותה הייתה כמעט חמשת אלפים דולר בעבור אותה חופשה. בנוסף לכך, בתחום הקרוז מומלץ שתיקחו טווח ממוצע בן שנה מראש של הזמנה מוקדמת. מי שהזמין חבילת נופש ביולי אשתקד בעבור שייט שמיועד להפליג רק בחודש יוני השנה, שילם רק כשלושת אלפים דולר. כיום הזמנת אותו חדר עלותה כארבעת אלפים דולר ובאפריל היא תעלה כחמשת אלפים דולר.
במקביל ליתרונות שנכתבו לעיל, ישנה חשיבות לעסוק בנושא של ביטול העסקה, בפרט אם מזמינים כמה חודשים מראש. על פי חוק הגנת הצרכן ניתנת בידכם האפשרות לבטל את החופשה אשר אותה הזמנתם במשך ארבעה עשר יום מיום ביצוע ההזמנה. במידה והזמנתם חודשיים או שלושה מלכתחילה, האפשרות להגן על דמי הביטול הינה דרך פוליסה של ביטוח נסיעות לחו"ל אשר מעניקה החזר כספי בשל ביטול הנסיעה, חשוב לקנות את פוליסת הביטוח נסיעות לחו"ל ישר לאחר שהזמנת את החופשה ככה שתוכל לרכוש את הכיסוי של ביטול מכל סיבה ככה שתוכל לבטל את הנסיעה מכל סיבה ועדיין לקבל החזר כספי

צרו קשר