מה מעניק ביטוח נסיעות לחול

מה מעניק ביטוח נסיעות לחול

מי מאיתנו יכול להיעזר בביטוח נסיעות לחו"ל? מה אפשר לכסות במסגרת ביטוח הנסיעות לחו"ל? האם יש דברים שאנשים לרוב לא יודעים או מבינים בנושא זה?

 

אנשים שיכולים להיעזר בביטוח נסיעות לחו"ל אילו אנשים שנוסעים לחו"ל ויש להם עניין לבטח את עצמם בעבור מקרים שיכולים לקרות ויכולים לעלות להם כסף.

 

אולי לא עולה בידם להגיע לטיסה אחרי הכל – אולי קרה משהו לעצמם בעצמם – או לבן משפחה – דוגמת אשפוז או מקרה רפואי כזה או אחר – וכרטיסי הטיסה, וכל העלויות האחרות (לדוגמה הסכמי השכרת רכב ולינה במלון, וכן הלאה) עדיין בתוקף.

 

מדובר בעלויות שפשוט קורות בין אם האדם נוסע בדרכו לחו"ל או נשאר בארץ. יש אנשים שהיו שמחים לבטח את עצמם בעבור עניין שכזה – כך שאם הם נוסעים לחו"ל, ולא עולה בידם לנסוע – העלויות שהם השקיעו יחזרו לידם באופן כמה שיותר מלא – פשוט כי כך נעים להם יותר.

 

שזה נחמד – וביטוח נסיעות לחו"ל אכן מאפשר זאת,

בעיקר תחת סעיף של מקרה רפואי לא צפוי. במידה והוא כן צפוי – ביטוח נסיעות לחו"ל פשוט לא יכסה זאת. לדוגמה אם היה מצב רפואי קיים שפתאום הוחרף וקרה מקרה רפואי שבהתאם לכך ביקש מאותו אדם להישאר בארץ ולא לנסוע – מדובר בסייג תחת הסכם בפוליסת הביטוח שיתכן ולא יהיה על כך כיסוי. כדי ללכת מסביב לזה אפשר פשוט לבקש כיסוי על ביטול נסיעה מכל סיבה, לא רק סיבה רפואית – או פשוט להיות מודעים שיש סייג כזה ולבחור אם זה סוג ביטוח שאנחנו רוצים לעשות או שלא.

 

בכל מקרה – זוהי דוגמה לסיבה שאנחנו אולי נבחר לבטח את תהליך הנסיעה לחול בביטוח נסיעות לחו"ל שכן זה מאפשר לנו לקבל כסף במידה וקורה משהו שכנראה אינו צפוי מבחינתנו ובוא מבחינת עלות נוספת שיש בקשה לשלם אותה לכל מיני ישויות כלכליות ומוסדיות שאולי הסכמנו לתת להם את כספנו.

 

זו הסיבה שאולי נבחר לבטח את עצמנו בכך. סיבה נוספת יכולה להיות תחת השהות בטיול עצמו. נגיד שקרה משהו לכבודה שלנו – בין אם אבד או נגנב מכשיר טלפון, או אף מכשיר נייד אחר כמו לפטופ וכד' שהיה עבורו ביטוח – נוכל לקבל החזר כספי שאף מתקרב לערך הכספי של המוצרי ערך שלקחנו איתנו.

 

וזה הולך רחוק יותר מזה –

נניח שהייתה כבודתנו מכילה אי אילו פריטים שהיו יכולים לשמש אותנו לנוחות ולהמשך מסענו בחו"ל – וכעת היא אבדה א התעכבה – האפשרות שלנו לרכוש פריטים שיחליפו אותם – אכן יעלו כסף – וחברות ביטוח שיספקו את הכסף הזה, ואף במידה מלאה שלו – יתמכו אותנו להמשך שהות נעימה תוך ידיעה שכל הכסף שהלך מוחזר כהלכה ואנחנו לכל הפחות יכולים להוציא עוד קצת כסף במהלך הטיול על מה שאנחנו באמת רוצים כדי להחליף את אי אלו דברים שהיו בכבודתנו.

 

מעבר לכך, כמובן שביטוח נסיעות לחו"ל מכסה גם מקרים רפואיים אי אילו ואחרים – תחת מסגרת השהות בחו"ל – ותוך החלת תקופת הביטוח. כל עוד הביטוח תקף, ואנחנו שוהים בחו"ל – יש כיסוי לכל מקרה רפואי שהחלטנו מראש לרכוש עבורו כיסוי בפוליסה הביטוחית שהחלטנו עליה מבעוד מועד. כך שאם אנחנו רוצים לטייל כשבעה ימים, אפשר לרכוש פוליסה ביטוחית לשבעת הימים – ואף לפני כן – במידה ואנחנו רוצים לבטח גם את עלות ביטול הטיסה – במידה וזו תתרחש, וכן הלאה.

 

בכל אופן, הנקודה היא שאנחנו רוצים לרכוש כיסויים מתאימים לרצונותינו, בתקופה הנאותה לכך שאם הם יופעלו אז תהיה לכך השפעה על מצבנו בעניין ההחזרים הכספיים שאנחנו למעשה יכולים לבקש ולקבל כדי לתמוך אותנו בתשלומי עלויות שונות של דברים שונים שיכולים לקרות בעת השהות בחו"ל כמו כל דבר אחר שיכול לקרות בכל מקום.

 

צרו קשר