ביטוח נסיעות לחו"ל

מה כולל בתוכו ביטוח נסיעות לחו"ל?

בתקופה האחרונה ניתן להבחין ביותר ויותר צעירים אשר טסים לחוץ לארץ על מנת לעבוד מעבר לים, בין אם אלה עבודות של מכירות בעגלות, מכירות בחנויות או מכירות מבית לבית. כמו כן, גם אנשי עסקים מבצעים רילוקיישין בגבולות רחבי תבל והם נעים על הציר של מדינת ישראל אל עבר מדינה זרה לעתים קרובות. כדי להימנע ממצבים לא נעימים, בהם נדרש חלילה טיפול רפואי, הם חייבים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל.

מה כולל בתוכו ביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל למען עובדים מטרתו התאמה לצרכיהם. כאשר נוסעים לעבוד לתקופות של עד שנה מעבר לים צריכים לעבור כל מיני בדיקות וכן טיפולים. במידה והם יזדקקו לרכישת תרופות, זה יסתכם בעלות גבוהה מאוד ללא הביטוח המתאים וכן אם הם יצטרכו לעבור בדיקה שגרתית, אי לכך ובהתאם לזאת, ישנה חשיבות מכרעת לרכישת הפוליסה המתאימה עבורם.

כאשר בתור עובדים במדינה זרה, אתם מתעתדים לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, עליכם לפנות לסוכנות ביטוח אמינה וותיקה, אשר תמליץ לכם על הביטוח שהינו הכי מתאים עבור הצרכים שלכם. בנוסף על כך, לא כל סוכנות ביטוח היא בעלת ידע מתאים שתתפור לכם את הביטוח המיטבי, ולכן מומלץ לכם לפנות לסוכנות ביטוח אשר מומחית בתחום הזה.

כדי שתוכלו ליהנות מן ביטוח נסיעות לחו"ל שהכי מתאים עבור צרכיכם, ישנה חשיבות רבה לדווח לסוכנות הביטוח מספר פרמטרים חשובים, מכיוון שהפוליסה תלויה בסוג העבודה, בגיל ובמצב הבריאותי שלכם.

ישנה חשיבות לכך שתצטיידו בביטוח נסיעות לחוץ לארץ עוד לפני שאתם מתחילים לעבוד, ולכן אל תעזבו את מדינת ישראל בטרם יש באמתחתכם ביטוח נסיעות לחו"ל שמתאימה לצרכיכם האישים ולאופי הנסיעה שלכם

נסיעה להודו, לתאילנד או לדרום אמריקה –

בטרם היציאה למדינות כמו תאילנד, הודו או דרום אמריקה תיאלצו לעבור חיסונים. במדינות אלו ישנה נטייה מוגברת של מחלות, חלקן ידועות יותר וחלקן ידועות פחות. במידה ותחלו באחת מן המחלות הללו שרק יעלה לכם החום, תיאלצו לבקר בבית החולים ולהיפרד מסכומי עתק באופן ניכר. על מנת להימנע ממצבים אלו , רכשו עוד היום ביטוח נסיעות לחו"ל.

הוספה של ביטוח השתתפות עצמית עבור רכב שכור

במידה ואינם מעוניינים להיות תלויים בתחבורה הציבורית, כדי להגיע מאזור לאזור, עליכם לשקול את האופציה של השכרת רכב. עבור מי מבינכם אשר ירכוש ביטוח נסיעות לחו"ל ניתנת האפשרות להרחיב את הכיסוי של הפוליסה למטרת השכרה של רכב וכן לצרף שיפוי שיכסה את ההשתתפות העצמית שלכם באם יקרה לכם חלילה תאונת דרכים. באופן כזה באפשרותכם להוזיל את העלות של התשלום היומי עבור ביטוח של רכב שכור ולעשות בחירה בחלופה של השתתפות עצמית גבוהה – אשר עליה לא תצטרכו לשלם.

 

 

 

צרו קשר