מדוע לבחור ביטוח נסיעות לחו"ל

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל

כולנו חושבים על בטיחותנו כשטסים לחופשה עם המשפחה, חברים או אפילו לבד.

הדבר הראשון שאנחנו עושים לאחר הזמנת כרטיסים ומלון הוא לסגור את הנושא עם ביטוח נסיעות לחו"ל.

אנו טסים למדינה חדשה, איננו מכירים את הדקויות, לא יודעים היכן נמצא בית החולים או איך למצוא רופא מתאים. 

ביטוח נסיעות לחו"ל חוסך לנו עצבים מיותרים, בזבוז זמן ובעיקר מציל חיים במקרה של  בעיה רפואית שתפגוש אותנו בחול.

מדוע חשוב לרכוש ביטוח נסיעות לחול?

במדינת ישראל הכל פשוט, אנחנו יודעים איך זה עובד ולמי צריך לפנות, אבל במדינה זרה, לא. לכן, בקניית ביטוח נסיעות לחול אתה מקבל כיסוי מלא להוצאות רפואיות ומספר טלפון אליו ניתן לפנות 24/7 לכל שאלה או התייעצות מכל מקום בעולם.

הביטוח חשוב במיוחד כשאתה טס לחו"ל עם ילדים. שסקרנים לחקור, לטפס, ולגלות דברים חדשים בכל מקום אליו הולכים. אנו אחראים לבטיחות משפחתנו וילדינו. לכן הדבר הטוב ביותר שאנו כהורים יכולים לעשות עבור ילדינו הוא לדאוג לביטחונם. במקרים רבים ביטוח נסיעות לחול יכול לציל את המשפחה.

בימנו מעטים האנשים שטסים לחו"ל מבלי לבטח עצמן בביטוח נסיעות לחול וזאת מכיוון שעלות הביטוח זניחה ביחס לשקט הנפשי שהוא מקנה.

בואו נחשוב על כל הסיכונים האפשריים שיכולים לקרות לנו בחול ומנגד תבדקו את עלות הביטוח אותו אתם יכולים לרכוש כדי להימנע מאותם הסיכונים. המסקנה נעשית ברורה מאליה, ביטוח נסיעות לחול הוא הכרחי וצריך להיות חלק מתכנון הטיול שלכם.

מה עוד חשוב בקניית ביטוח?

בנוסף לכיסוי הבסיסי של הוצאות רפואיות, ישנן אפשרויות שימושיות נוספות שאנו יכולים לבחור בהתחשב בחופשה הקרובה.

לדוגמה, אם אתה טס טיסת קונקשן, ישנה סבירות כי המטען שלך יאבד או יגיע באיחור. במקרים כאלה, אפשר לבטח את הכבודה ולקבל פיצוי כספי על כך. למעשה, אף אחד לא רוצה לאבד את המזוודות, אך למרבה הצער מקרים כאלה אינם נדירים, ולכן עדיף אם המזוודות יהיו מבוטחות.


ואם אתם טסים לחופשה בה אתם לא מתכוונים לשכב על החוף, אלא מתכננים לכבוש את ההרים, לצאת לסנובורד או לסקי, רכיבה על אופניים, רכבי שטח או רפטינג – יש לציין זאת בעת קניית הביטוח ולהוסיף את הכיסויים המתאימים. כי ביטוח נסיעות לחול בסיסי לא יכסה הוצאות בגין פציעות שנגרמו כתוצאה מספורט אתגרי וסקי.  כמובן שביטוח כזה מורחב הוא הכרחי אם אתה מתכוון לבלות את החופשה באופן פעיל. איש מאיתנו לא יודע מה עלול לקרות, אבל הכי טוב שנהיה מכוסים בצורה הטובה ביותר על כל מקרה שיבוא.

צרו קשר