כיצד להזמין מלון לחופשה בחו"ל

כיצד להזמין מלון לחופשה בחו"ל

אתם חשים כי אתם חייבים לצאת לחופשה? נשאלות השאלות האם להזמין באתר הזמנות בין לאומי או לחלופין להזמין מסוכנות נסיעות ידועה ובעלת ותק? כיצד תבצעו את זה בצורה הכי אפקטיבית? מה מומלץ לכם לדעת אודות ההזמנה של החופשה שלכם?
בעידן המודרני והמקוון במציאות של ימינו אנו, אתם בוודאי יותר משכילים מכפי שהייתם בעבר. כולכם יודעים כיצד לעשות שימוש ברשת האינטרנט, על מנת שתוכלו לתכנן את החופשה שלכם ולערוך סקר שוק. האם כדאי להזמין נסיעות לחוץ לארץ אצל סוכנות ידועה בעלת אתר אינטרנט מתקדם או שלפנות באופן ישיר לאתרים של בוקינג, האם הם יבטיחו בעבורכם את המחיר הכי זול. להלן היתרונות של הזמנת חופשה אצל אתרי הבוקינג השונים לעומת הזמנה של חופשה בסוכנות נסיעות.

מה הם היתרונות של הזמנת חופשה אצל אתרי הבוקינג השונים לעומת הזמנה של חופשה בסוכנות נסיעות?

* ראש שקט ואחריות –

כשהכל בסדר, אין תלונות, אבל במקרה שאירעה בעיה מסוימת, אתם רוצים שיהיה לכם מספר טלפון ואל מי לפנות אם משהו אינו מתנהל כשורה, כך תשיגו ראש שקט. הזמנה אצל סוכנות נסיעות תעניק לכם שלווה. הזמנה באתרי בוקינג השונים שלא בטוח שיהיה לכם עם מי לדבר – תמנע בעדכם את השקט הנפשי אליו אתם כה מייחלים בחופשה שלכם.

* העלות –

כיום לא ניתן למצוא הבדלים באופן ניכר בין שתי החלופות. אתרי הבוקינג השונים מציעים את אותם מחירים ולעתים אף עלותם יותר יקרה בשל הפערים בתיווך ולעתים עלותם יותר זולה, בשל עסקאות שבוצעו באמצעות ספקים של שירותי לינה וכיוצא בזה. סוכנות נסיעות מתחרה במחירים הללו בתשעים אחוז מהמקרים. במספר יעדים עמם עובדת הסוכנות נסיעות במהלך השנים, היא מצליחה להשיג בעלות יותר זולה מאתרים של בוקינג ובמקרים מסוימים ההבדל הנו מזערי ביותר. אך אל תרכזו את כל הפוקוס שלכם בנושא העלות, אלא תנו ביטוי לכל מיני אלמנטים שהם בעלי ערך.

* שירות ישראלי –

כיום המיתוס אומר שלא ניתן לעשות הבחינה אם האתר שדרכו מזמינים חופשה ישראלי או שהוא אמריקאי או שהוא נמצא על איזשהו אי, מיתוס זה אינו נכון ביסודו. האבחנה בין אתר ישראלי שדרכו מבצעים את ההזמנה לבין אתר בין לאומי, כמו אתרי הבוקינג השונים, עדיין תקפה ואף גדלה. סוכנות נסיעות יודעת מה הם הצרכים של תיירים ישראליים. היא מבינה את דפוסי ההרגלים שלהם, את הטעם האנין שלהם במזון, את הפשר של לינת משפחה שלנה בדירה אחת, את המגבלה מן ההיבט של צפיפות וכיוצא בזה. אי אפשר להמיר בשום דבר את הידע הנרכש הזה. אין חלופה עבור שיחה בעברית עם מישהו שיודע בדיוק אחרי מה אתם תרים, ברוב המקרים יש קושי להסביר באנגלית את הדברים.

לאחר שסיימתם להזמין את המלון חשוב לעשות גם ביטוח נסיעות לחו"ל, לפני שעושים ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב גם לבצע השוואה בין החברות השונות, הכיסויים השונים שהם נותנות והמחיר שהם דורשות. באמצעות המערכת הדיגיטלית של I FLIGHT ניתן לבצע השוואה בקלות ובמהירות ובקלות בין החברות השונות לקבל את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם

צרו קשר