כיצד להזמין את הטיסה לחופשה בחו"ל

כיצד להזמין את הטיסה לחופשה בחו"ל

השגרה שוחקת אתכם? עשיית כל אותן פעולות באופן יום יומי של הטיפול במשק הבית, הליכה לעבודה האפרורית שלכם, הטיפול בילדים שלכם ואוטוטו מגיע החופש הגדול, מה תעשו עם הילדים שלכם? כל הסימנים האלו מעידים על מצב אשר בו הנכם חייבים לצאת ביחד עם הילדים שלכם אל חופשה בחו"ל. אם אתם חוששים מהמחיר של החופשה בחו"ל, הבאנו בעבורכם עצות שימושיות להקטנת העלויות הללו.
איך תוזילו בעלויות של נסיעות לחוץ לארץ?

• עליכם לסרוק את הבחירה שניתנת לכם באפליקציה של FLIGHTS-SEEKER.COM –, אפליקציה זו תיתן בידכם את ההזדמנות של חיפוש טיסות בכל מיני תאריכים ובכל מיני יעדים והיא תמצא עבורכם טיסות בעלות הכי נמוכה. תוכלו לבצע קנייה של הכרטיסים, לבצע צ'ק אין ולקנוף את הביטוח במקרה של ביטול העסקה.
ראשית כ, עליכם להקליד את הקישור http://www.flights-seeker.com , הכניסו את היעד שלכם הלוך ושוב אשר בו תכללו את התאריך המבוקש. יובא לפניכם רשימת מבצעים הכי זולה לאתר. לחצו על המקש SHOW Cheapest ותוכלו לקבל את העלות הכי זולה בחודש הקרוב. כדאי לכם שתגדירו את שם המדינה בתור יעד ולא את שם העיר, מכיוון שישנן חלופות יותר זולות אשר יוצגו פניכם בכל מיני ערים באזור שאתם מטיילים בו אשר יוזילו לכם באופן ניכר את עלות הטיסה. תנסו להתגמש מבחינת התאריכים, ישנה אפשרות שתשיגו טיסה בעלות יותר זולה.

• כרטוס באופן ישיר מול חברת התעופה, אשר מגיע ביחד עם אחריות. כדאי לכם לשלם את העלות אשר היא נקובה ולא לבצע המרה ממטבע זר לש"ח, מכיוון שעל כך תצטרכו לשלם עמלה.

• קיווי – אתר אשר שייך לכל מיני מדינות, יכולים להיות בו כל מיני מחירים בש"ח לעומת מטבעות חוץ. באתר זה יש אחריות לאיחור, לביטול של טיסות מאת החברה. באתר זה המחיר הינו סופי בהחלט ואין כל הפניה לאף גורם שלישי.
• סקאיסקיינר – לכל אתר ממדינה אחרת יכול להיות מחיר אחר, הדבר תלוי בכוח הקנייה של אותה מדינה ובהסכם אל מול חברות התעופה, אף העלות שונה בש"ח ובמטבע חוץ. באתר זה אין אחריות עבור איחורים או ביטול של הטיסה. באתר זה המחיר אינו סופי באופן מוחלט. רק אחרי שתועברו לאתר שלישי, תוכלו לדעת את העלות הסופית ואת התנאים של הכרטיס במלואם.

• עליכם לעקוב אחרי הטיסה שלכם ולהמתין בסובלנות למחיר הכי זול – ברגע שאתם מוצאים את הטיסה אשר אותה אתם מעדיפים, תעקבו אחריה על ידי אפליקציית Hopper. אפליקציה זו נודעת בשמה הטוב כאפליקציה הכי טובה עבור טיולים, כך שמומלץ לכם להוריד אותה. היתרון של אפליקציה זו טמון בכך שהיא יכולה לנבא האם מחיר כרטיס הטיסה יעלה או שמא הוא יירד בתקופה הקרובה, באופן כזה היא תסייע בידכם לקבוע באם מומלץ לכם לקנות את כרטיס הטיסה באופן מידי או לחכות מספר ימים עד שיוזל המחיר של כרטיס הטיסה.

לאחר שאתם בוחרים את הטיסה הטובה ביותר חשוב שתזמינו ישר לאחר מיכן גם את הביטוח נסיעות לחו"ל באמצעות המערכת של I FLIGHT וזאת משום שבמסגרת הביטוח נסיעות לחו"ל ניתן לרכוש גם כיסוי של ביטול מכל סיבה ככה שאם חס וחלילה לא תוכל לנסוע לחופשה מכל סיבה שהיא לא תפסידו את כל הכסף שהשקעתם בחופשה שלכם.

צרו קשר