איך תוכלו לחסוך בעלויות החופשה בחו"ל

איך תוכלו לחסוך בעלויות החופשה בחו"ל

במצב הכלכלי אשר שורר במדינת ישראל, יותר ויותר בני זוג ומשפחות דוחים על הסף את העניין של נסיעות לחוץ לארץ משום שאינן עומדות במעמסה של מסגרת התקציב שלהם. במידה והנכם חשים שאתם מאוד רוצים לערוך נסיעות לחוץ לארץ, הכנו לכם רשימת טיפים איך תוכלו לחסוך בעלויות ובכל זאת לצאת לחופשה.
הטיפים המומלצים ל איך תוכלו לחסוך בעלויות החופשה בחו"ל ובכל זאת לצאת לחופשה –

איך תוכלו לחסוך בעלויות החופשה בחו"ל ?

• בצעו דאבל צ'ק

בטרם אתם עורכים את קניית הכרטיסים בעבור החופשה השנתית שלכם, ערכו בדיקה עצמאית על גבי רשת האינטרנט. עליכם לבצע חיפוש של הטיסה הכי זולה בלי להיעזר באפליקציות השונות. במידה ועלה בידכם למצוא טיסה במחיר יותר זול ממה שמופיע באפליקציות השונות – אשרי וטוב לכם.

• במידה וברצונכם לבטל את הטיסה אשר הזמנתם ולא משנה מהי הסיבה שלכם, במקרה ויש בידכם ביטוח בריאות, האמור לעיל אינו תקף לגביכם, מכיוון שתוכלו לתבוע לבד, ישנו אתר בשם – https://jettaplus.com,בתנאי ש- העמלה של עשרה אחוז שנגבית רק מהמוכר, חברת התעופה מסכימה לעשות חילוף של שם, המחיר שלכם יהיה נמוך בחמישה עשר עד עשרים אחוז מהמחיר נכון לעכשיו.

• עיכוב של הטיסה מעל לשלוש שעות או לחלופין ביטולה?

של הטיסה הוא דבר מאוד מייאש, אבל הוא גם עשוי להיות משתלם ביותר. כך תוכלו להרוויח יותר מעלותו של הכרטיס או הפסד של יום אחד. במידה והזמן דוחק לכם, עשו שימוש בשירות נהדר של חברה אמריקאית > https://www.airhelp.com/ . לאחר שאתם ממלאים את הטופס, עליכם להוסיף גם את הצילום של הדרכונים, כרטיס העלייה למטוס ובסיום אף לחתום. תקבלו הערכה באופן כללי מה הפיצוי אשר מגיע לכם. לאחר מספר שבועות תקבלו באופן ישיר לחשבון הבנק שלכם פיצוי, למעט העמלה. ניתן לתבוע פיצויי של עד חמש שנים אחורה על הזמנת יתר, עיכובים בטיסה וכן ביטול טיסה. לשם כך, עליכם לכתוב את מספר הטיסה או לתת גישה לדואר אלקטרוני כדי שהם יסרקו ויאתרו את הטיסה שלכם. אחר כך תקבלו חוות דעה ובה יצוין באם אתם זכאים לפיצוי.

• עליכם להזמין מקום לינה מיטבי במחיר אטרקטיבי. גם בנושא זה קיים מגוון נרחב של אתרים ושל אפליקציות שיוכלו לסייע בעדכם במציאת המחיר הכי אטרקטיבי. בחיפוש אחר המחיר הכי זול על גבי האינטרנט, כדאי לכם לפנות קודם כל לאתר של השוואות ולא לאתר של הזמנות. אתר השוואות בנושא של לינה ישווה בשבילכם את המחירים באתרי ההזמנות ויביא בפניכם את המחירים הכי זולים בתוך מספר רגעים.

Hotels-seeker.com – – הינו אצר השוואות אשר יציג בפניכם מאגר של כמיליון מקומות לינה מרחבי תבל. האתר סורק בצורה מקוונת את כל אתרי ההזמנות ובתי המלון אשר נמצאים ברחבי הגלובוס לפי מדינה, עיר או השם של מקום נלינה, פופולאריות, טווח מחירים, תאריכי הלינה, מספר כוכבים, שירותי תיירות, מרחק ממרכז העיר וכיוצא בזה. המחירים אשר מוצגים באתר עדכניים לאותו הרגע.

• בצעו השוואה:

בין החברות השונות שמציעות ביטוח נסיעות לחו"ל לעיתים ההבדלים בין הביטוחים השונים יכולים להגיע לעשרות אחוזים, ולכן לפני שאתם סוגרים את הביטוח נסיעות לחו"ל תבדקו את העלויות של החברות השונות באמצעות האתר I FLIGHT שמציא השוואה בין החברות השונות מבחינת הבדלים בכיסויים בין החברות השונות ופערים במחרים בינהם.

צרו קשר